Stalbud Mikołajowice

Stalbud Mikołajowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Serdecznie witamy!

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w montażu i remontach instalacji przemysłowych oraz konstrukcji stalowych, jak również w budownictwie przemysłowym i ogólnym.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu oraz wysokiej klasy specjalistom, naszymi Klientami są duże firmy krajowe i zagraniczne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami naszej oferty, a także zrealizowanymi projektami w poszczególnych branżach.

Stalbud Tarnów Sp. z o.o. poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i LM z wyszczególnieniem swoich obowiązków i branż firm, w których kandydat pracował (warunek konieczny) podając w tytule nazwę stanowiska na adres: m.pisz@stalbud-tarnow.com.pl. Zgłoszenia nierespektujące wyżej podanych wymagań nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Ciekawe artykuły o budownictwie:

about author

admin

related articles

Kategorie

Archiwa

Nowości:

  • Różne potrzeby i oczekiwania

    Istnieje dzisiaj bardzo szeroki wybór najróżniejszych grilli, przez co amatorzy na rynku często sięgają po rozwiązania absolutnie najtańsze. O ile oczywiście w przypadku chociażby grilla turystycznego cena faktycznie ma znaczenie i powinna być w miarę niska ? chodzi przecież o rozwiązanie jednorazowe ? o tyle w przypadku poważniejszych inwestycji chociażby w grille ogrodowe, warto już…

    Read more

Spis Treści: